O projektu

Domy Nepomucká

Domy Nepomucká

Developerský projekt s názvem Domy Nepomucká vznikal delší dobu hledáním vhodné stavby pro danou lokalitu. Od prvotních úvah o administrativní budově, bytovém domě, rodinných domů se sedlovou střechou, jsme dospěli k závěru, že lokalita si žádá moderní čistou nestárnoucí architekturu, vznikl tedy projekt 4 rodinných dvojdomů s plochou střechou.

Prostor

Vnitřní prostor je navržen s důrazem, aby vyhovoval čtyřčlenné rodině. Každý dům obsahuje mimo jiné 2 prostorné šatny, 2 místnosti s WC, ložnici, 2 dětské pokoje.

Prostor

Kvalitní domy, vyšší standard

Dvojdomy jsou oploceny vyšším neprůhledným plotem zajišťujícím soukromí a bezpečí pro Vaše děti. Každý dům má svoji zahradu, zastřešenou pergolu, zahradní domek, venkovní vodovodní kohout a akumulační nádrž pro dešťovou vodu. Samotné domy jsou zařízené ve vyšším standardu, samozřejmostí jsou klientské změny u našich smluvních partnerů. Ze standardního vybavení bychom rádi zmínili nízkoenergetické provedení (třída energetické náročnosti B; použití zdiva určeného pro pasivní domy = náklady na vytápění budou nízké), sedmikomorová okna s trojskly, kvalitní podlahy, dveře, obklady, dlažby, venkovní elektrické rolety, bodově osvětlené vnitřní schodiště, akumulační krbová kamna, plynový kotel, videotelefon, datová a Tv síť je přivedena do každé obytné místnosti. Projděte si podrobněji Standard provedení domu.

Rezervujte si bydlení ještě dnes

Nepromarněte příležitost a pořiďte si kvalitní, moderní
a nízkoenergetické bydlení v atraktivní lokalitě

Výborná lokalita

Rodinné dvojdomy se budou nacházet na unikátním místě, kde naleznete vše potřebné ke spokojenému bydlení. Pokud jste vyznavači aktivního životního stylu, procházek nebo jízd na kole, nadchnou Vás městská část Hradiště, přírodní park Homolka nebo cyklostezka směrem k řece Úhlavě. Lokalita je výtečná nejenom dostupností přírody, ale také občanskou vybaveností, konkrétně nedalekým obchodním centrem s kinem, dále místní pivovar, restaurace, školy a školky v městské části Slovany, kam se Vaše děti dostanou bezpečně trolejbusem ze zastávky vzdálené 4 minuty chůzí.

Výborná lokalita