O projektu

Domy Nepomucká

Domy Nepomucká

Developerský projekt s názvem Domy Nepomucká vznikal již nějakou dobu hledáním vhodné stavby pro danou lokalitu. Od prvotních úvah o administrativní budově, bytovém domě, rodinných domech se sedlovou střechou, jsme dospěli k závěru, že lokalita si žádá moderní čistou nestárnoucí architekturu. Vznikl proto projekt čtyř rodinných dvojdomů s plochou střechou.

Prostor

Vnitřní prostor je navržen s důrazem na potřeby čtyřčlenné rodinny. Každý dům obsahuje mimo jiné tři ložnice, dvě prostorné šatny a dvě místnosti s WC.

Prostor

Kvalitní domy, vyšší standard

Dvojdomy jsou oploceny vyšším neprůhledným plotem zajišťujícím soukromí a bezpečí pro Vaše děti. Každý dům má svoji zahradu, zastřešenou pergolu, zahradní domek, venkovní vodovodní kohout a akumulační nádrž pro dešťovou vodu. Samotné domy jsou navržené ve vyšším standardu. Samozřejmostí jsou klientské změny u našich smluvních partnerů. Ze standardního vybavení bychom rádi zmínili nízkoenergetické provedení (třída energetické náročnosti B - použití zdiva určeného pro pasivní domy) a sedmikomorová okna s trojskly. Jsou osazeny kvalitní podlahy, dveře, obklady, dlažby, venkovní elektrické rolety, bodově osvětlené vnitřní schodiště, akumulační krbová kamna, plynový kotel, videotelefon. Datová a TV síť je přivedena do každé obytné místnosti. Projděte si podrobněji Standard provedení domu.

Rezervujte si bydlení ještě dnes

Nepromarněte příležitost a pořiďte si kvalitní, moderní
a nízkoenergetické bydlení v atraktivní lokalitě

Výborná lokalita

Vyznavače aktivního životního stylu, procházek nebo jízd na kole nadchne městská část Hradiště, přírodní park Homolka nebo cyklostezka směrem k řece Úhlavě. Lokalita je výtečná nejenom dostupností přírody, ale také občanskou vybaveností, konkrétně nedalekým obchodním centrem s kinem, místním pivovarem a restaurací. Jednoduše dostupná je také škola a školka v městské části Slovany, kam se Vaše děti dostanou bezpečně trolejbusem ze zastávky vzdálené 4 minuty chůze.

Výborná lokalita